מאמרים

מנעולנים במרכז

 אנשים רבים אינם מודעים לחשיבות הגדולה שיש לבחירת מנעולן טוב לקביעת אמצעי הגנה ושמירה בפתחי בתיהם.נראה לכאורה שלא משנה אם אתם מחפשים מנעולנים במרכז או בפריפריה,מנעולנים ברעננה או ברחובות,איזה מנעולן שתבחרו יעשה את אותה המלאכה בהבדלים קטנים ולא משמעותיים.אולם האמת היא רחוקה מאוד מתפישה מוטעית זו.כדי להבין קצת במהותו של מקצוע חשוב זה,יש לזכור שמלבד התקנת המנעול,על מנעולן לתת גם יעוץ בקשר לסוג המנעול ואמצעי המיגון לו תזדקקו.בחירה לא נכונה של אמצעי מיגון יכולה לא רק לגרום למצב בו בעצם בטיחותכם האישית תהיה בסכנה בלי שתהיו מודעים לכך, אלא גם לבזבוז מאות ואלפי שקלים מיותרים מכספכם. נשאלת השאלה אם כן מה הם ההנחיות לבחירת מנעולנים?
 
אם תקישו בגוגל למשל את מילות החיפוש ''מנעולנים במרכז'',תקבלו מאות תוצאות העונות לקטגוריה זו. אולם כיצד לבחור מביניהם את המנעולנים במרכז הנכון עבורכם? ובכן בראש ובראשונה צריך לתהות על קנקנם של העומדים בראש החברה והבנתם במקצוע המנעולנות,צריך לבדוק הסמכה,המלצות מלקוחות מרוצים ועוד.
 
כמו כן חשוב לבדוק את הוותק של המנעולן ואת הכרתו את אמצעי המיגון אותם אתם חפצים להתקין או לתקן. במקרה של חברת מרתוק אפשר מראש לדלג על השלבים הללו.היינו יכולים לספר לכם על הניסיון העשיר שלנו,על אמצעי המיגון החדישים ועל הוותק הרב של עשרות שנים במקצוע, אולם די אם נאמר דבר אחד: מי שעומד בראש חברת מרתוק הוא משה דולב.האיש שהמציא את מנעול רב בריח, הפלדלת, מנעולי התלי עם הרתקים, הצילינדר עם הפינים הטלסקופיים ועוד עשרות המצאות.עם רקורד שכזה כבר לא צריך המלצות נוספות,פשוט כדאי לפנות למקור.
 
המציא את מנעול המרתוק משה דולב האיש שהמציא את מנעול רב בריח, את הפלדלת, מנעולי תלי עם רתקים, צילינדר עם פינים טלסקופיים המיוצר על ידי מולטילוק עוד עשרות המצאות והוא האיש העומד בראש החברה שלנו, המייצרת ומשווקת את המרתוק.

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בהתאמת המוצר הטוב ביותר בשבילך. 09-7412865
 
 עוד בנושא דלתות